Leila : Anil durmus - kafayi yaktim - Merhaba iyi yayinlar dilerim ,) istegim önce sana gelsin sonra tüm dinleyenlere ,) simdiden cok tskler Nuh : Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem - Salıncak - Tüm LimanFm dinleyenlerine Armağan olsun. Hasan Göçer : Cihan Kılıç - Dünya Hali - Tüm Türkiye halklarına gitsin ve radyo liman çalışanlarına teşekkür ediyorum iyi yayınlar AnoniM : Rafet el roman - yanimda kal - Iyi yayinlar herkese gelsin tskler... She : Ebru Yaşar içime ata ata şarkısını istiyorum - Beatrice sana gelsin şuan dışarıdan dinliyorum seni. İlk yayının ama son olmaz bence kocaman sevgiler. Numune : Sezen Aksu - Karşıyım Her Şeye! - Keyifli yayınlar dilerim Editör Bey. :) Şarkıyı da zat-ı halime rica ederim. Yılmaz : Tuğba Yurt - Adı Aşk - LimanFM\'i dinleyen tüm arkadaşlara armağan olsun.
Anasayfa Genel Fatma Turgut’tan “Hata” Şarkısına Yeni Yorum

Fatma Turgut’tan “Hata” Şarkısına Yeni Yorum

0 Yorum

Fatma Turgut, hayranlarına Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Hata”nın cover versiyonu ile sürpriz yaptı. Sözü ve müziği Sezen Aksu imzası taşıyan şarkının düzenleme ve mixi Selim Öztürk, kaydı Selim Öztürk ile Emre Merallı, masteringi ise Tanju Eren tarafından yapıldı.

21-12/03/613292bd86b24403f0c5145a.jpg

“Hata”daki davul program, klavyeler ve gitarlar da Selim Öztürk imzası taşıyor. Yeni çalışmasının heyecanını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Fatma Turgut şunları söyledi, “Bir proje için yanyana geldik Selim Öztürk‘le. Böyle güzel bir şey çıktı ortaya. Umarım benden dinlemeyi seversiniz. Herbirinize çok teşekkür ediyorum şimdiden” 

 

Abone Ol :

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo Liman
00:00